Enter the code » Profi svítilna MAARS MR 705B

Profi svítilna MAARS MR 705B

Novinka

Profi svítilna MAARS MR 705B

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
P780
Stock:
Contact us
17.24 EUR
Including VAT
ks
Standard price
18.47 EUR
Save:
7%
Add product for comparison

MR 705B - Profesionální výkonná cyklosvítilna se světelným tokem 150lm. Kvalitní zadní světlo svou hmotností vhodné pro silniční kola.

Vyšší profi řada - Profi LED svítilna vyniká především svou nízkou váhou, jde o nejlehčí svítilnu z vyšší profi řady. Tahle 20g svítilna zaručí dostatečné osvětlení, velkou výdrž a zároveň neovlivní váhu vašeho kola. Světelný tok o hodnotě 150lm zajišťuje bezpečnou jízdu, při které vás nikdo nepřehlédne.

Světlo na míru - Volit můžete mezi třemi režimy s různou intenzitou, k dispozici je i flash mód. Pro šetření energie a zároveň velkou svítivost doporučujeme volit nižší jas. 

Velkokapacitní baterie - Svítilna je napájena 300mAh Li-ion nabíjecí baterií s dlouhou životností. Výdrž baterie při plném nabití závisí na zvoleném módu, při aktivním používání zajišťuje až 2,5 hodin svícení. Interní akumulátor jednoduše nabijete pomocí přiloženého micro-USB konektoru. Svítilna obsahuje LED diody označující stupeň nabití. Nabíjení signalizuje oranžové světlo, po nabití se rozsvítí zelená dioda.

Snadná manipulace - Nastavitelný držák zajišťuje jednoduchou instalaci bez použití nářadí, pogumovaná konstrukce svítilnu zabezpečuje na řídítkách. Světlo je možné kdykoliv jednoduše odepnout a použít jako ruční svítilnu.

Váha, která netíží  - Konstrukce je zhotovená z hliníkového materiálu. Jeho nízká váha potěší všechny gramaře a voděodolný materiál zvládne každé počasí.

Parametry:

Světelný tok: 100lm
Výkon: 3W
Zdroj světla: bright Red cob LED
Baterie: 300mAh dobíjecí lithium baterie (včetně USB kabelu) 
Funkce: 100% svítivost, 50% svítivost, blikání a vypnutí
Výdrž: 2h
Velikost: 60x24x23mm
Hmotnost: 20g
Materiál: ABS
Barva: červená, černá

Tracking product
Actual price of the product is 17.24 EUR
EUR
Your email
More information by return - if you wish to receive further information you did not find here, enter your contact and we will contact you.