Enter the code » MAARS » Cyklosvítilny » Multifunkční cyklosvítilna MS 601

Multifunkční cyklosvítilna MS 601

Novinka

Multifunkční cyklosvítilna MS 601

Další fotografie (4)

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
P781
Stock:
Ready to dispatch
30.31 EUR
Including VAT
ks
Standard price
32.20 EUR
Save:
6%
Add product for comparison

MS 601 - Profesionální odolná cyklosvítilna se světelným tokem 500lm. Kvalitní bytelné přední světlo vhodné do každého počasí.

Nižší profi řada - Nejvýkonnější LED svítilna nižší profi řady vyniká především svou odolností. Tahle bytelná svítilna vydrží jakýkoliv terén a zároveň zaručuje dostatečné osvětlení a velkou výdrž. Světelný tok o hodnotě 500lm zajišťuje bezpečnou jízdu, při které vás nikdo nepřehlédne.

Světlo na míru - Volit můžete mezi třemi režimy s různou intenzitou, svítilna disponuje i flash a SOS módem. Pro šetření energie a zároveň velkou svítivost doporučujeme volit střední jas.

Velkokapacitní baterie - Svítilna je napájena 2200mAh Li-ion nabíjecí baterií s dlouhou životností. Výdrž baterie při plném nabití závisí na zvoleném módu, při aktivním používání zajišťuje až 4 hodiny svícení. Interní akumulátor jednoduše nabijete pomocí přiloženého micro-USB konektoru. Svítilna obsahuje LED diody označující stupeň nabití.

Snadná manipulace - Nastavitelný držák zajišťuje jednoduchou instalaci bez použití nářadí, pogumovaná konstrukce svítilnu zabezpečuje na řídítkách. Světlo je možné kdykoliv jednoduše odepnout a použít jako ruční svítilnu.

Do všech terénů - Konstrukce je zhotovená z bytelného kovového a voděodolného materiálu. Stupeň krytí svítilnu chrání proti prachu a nepříznivému počasí.

Product specifications
Výkon5W
Doba svícení2.5 - 4 h
Dosvit100-200 m
Funkce100%, 50%, blikání, SOS
Hmotnost120 g
Krytí IPIP 65
MateriálHliník
Nabíjecí baterieYes
Baterie3,7V 2200 mAh
Rozměry28x86 mm
Světelný tok500lm
Tracking product
Actual price of the product is 30.31 EUR
EUR
Your email
More information by return - if you wish to receive further information you did not find here, enter your contact and we will contact you.